Gra wyścigowa Street Race 

Każdy prawdziwy mężczyzna chociaż raz marzył o zmierzeniu się ze swoich najlepszym kumplem w nielegalnym wyścigu. Na pewno nieraz oglądając popularne filmy o wyścigach marzyliście, aby wsiąść za kółkiem wyścigowego samochodu i spróbować swoich sił w tym niebezpiecznym sporcie. Wyścigi są jednak całkowicie nielegalne w wielu cywilizowanych krajach, gdyż jest to niesamowicie niebezpieczny sport o wysokim wskaźniku śmiertelności.

Na nieszczęście, ale dla większości z nas nielegalne wyścigi są w pełni niedostępne, gdyż jest to nielegalne , a oprócz tego nie posiadamy adekwatnego sprzętu. Na szczęście istnieją gry komputerowe, które są łatwo dostępne i umożliwiają nam sprawdzenie swoich sił w prawdziwym wyścigu. 
Gry wyścigowe cieszą się ogromną popularnością w gronie mężczyzn, szczególnie te, które posiadają funkcję multiplayer. Nic zaskakującego, gdyż ściganie się z komputerem szybko się nudzi i właściwie każdy z nas chce spróbować swoich sił  z żywym człowiekiem. Taka gra jest o sporo bardziej pasjonująca, a każdy street race jest w pełni inny. Ciężko jest też oszacować poziom trudności każdego wyścigu, gdyż nie wiadomo jakie kwalifikacji posiada nasz współzawodnik. O ile zatem od dawna marzyliście o sprawdzeniu swoich sił w wyścigu ulicznym to warto uruchomić odpowiednią grę na swoim laptopie albo komputerze. Warto najpierw dowiedzieć się, które tytuły cieszą się największą popularnością w gronie polskich i zagranicznych graczy. Im większa jest popularność danej gry, tym większa ilość potencjalnych przeciwników do ulicznego wyścigu.

Warto sprawdzić: wyścigi.